Szkółki dla dzieci

Planujesz zapisać swoje dziecko do szkółki tenisowej? BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ/AŚ

Szkółki tenisowe dla dzieci prowadzimy w grupach 4 – 6 osobowych, raz lub 2 razy w tygodniu 1h zegarową. Kursy prowadzone są przez naszą profesjonalną kadrę trenerską zgodnie z najnowszymi technikami nauczania.

Zajęcia dla dzieci opierają się na ćwiczeniach sprawnościowych oraz tenisowych. Lekcje poprawiają sprawność fizyczną dzieci, zajęcia z piłką kształtują koordynację ruchową oraz pozytywnie wpływają na koncentrację. Nasi doświadczeni trenerzy poprzez zabawę wprowadzają dzieci w świat tenisa poszerzając ich umiejętności sportowe i uczą kultury fizycznej. Wszystkie ćwiczenia dostosowane są do wieku i umiejętności dzieci.

Przyjmujemy indywidualne i grupowe zgłoszenia do szkółek. Zapisy przyjmujemy telefonicznie bądź mailowo. Zajęcia dla dzieci rozpoczynają się zgodnie z kalendarzem szkolnym. W każdej chwili istnieje możliwość dopisania się do grup już istniejących! W trakcie zajęć do dyspozycji rodziców oddajemy domek klubowy z widokiem na halę i zajęcia dla dzieci. Szkółki tenisowe rozliczane są zgodnie z cennikiem i regulaminem szkółek tenisowych.

PIERWSZE ZAJĘCIA TRENINGOWE DZIECKA SĄ BEZPŁATNE  🙂