Korty tenisowe w Pruszczu Gdańskim

Klub Tennis4You dysponuje czterema pełnowymiarowymi kortami tenisowymi. Na dwóch krytych halami kortach nawierzchnię stanowi w pełni profesjonalna trawa tenisowa, natomiast dwa korty odkryte pokrywa mączka ceglana.

Obóz tenisowy 2023

TERMIN:  03 LIPCA – 09 LIPCA 2023

DŁUGOŚĆ TURNUSU:  7 DNI NA MIEJSCU

WIEK UCZESTNIKÓW:  7-16 LAT, NA KAŻDYM POZIOMIE ZAAWANSOWANIA, POCZĄWSZY OD DZIECI TRZYMAJĄCYCH RAKIETĘ PO RAZ  PIERWSZY DO DZIECI GRAJĄCYCH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LOKALIZACJA I OŚRODEK:

Hotel Austeria to nowoczesny obiekt położony w spokojnej części Ciechocinka. Każdy pokój wyposażony jest w  TV oraz bezprzewodowy internet. Kompleks hotelowy posiada wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży, wszystkie z nich będą do dyspozycji na naszym obozie. Obiekt jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Każdego dnia w hotelu mamy do pełnej dyspozycji  jacuzzi, sale gier oraz siłownie i sale fitness. Na terenie obiektu znajdują się również : 2  korty tenisowe, lotki, tenis stołowy, mini piłkarzyki. Hotel posiada duży teren zielony z wiatami grillowymi gdzie będziemy robili ogniska i kolacje grillowe.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE :

Stawiając na wysoki poziom warunków pobytu, dzieci zakwaterowane będą w komfortowym Hotelu Austeria. Do dyspozycji uczestników obozu przygotowane będą 2 oraz 3 osobowe pokoje. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę oraz są wyposażone w TV, telefon i Wi-Fi. W przestronnych i wygodnych wnętrzach  dzieci znajdą wszystko to co potrzebne by poczuć się bardzo wygodnie i bezpiecznie. Wszystkim uczestnikom obozu serwowane będą zróżnicowane posiłki w głównej restauracji hotelowej (3 posiłki dziennie, śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja w formie bufetu).

TENIS

Na obozie szczególną uwagę przywiązujemy do szkolenia tenisowego. Do Naszej wyłącznej dyspozycji na terenie ośrodka są dwa korty. Dla każdego obozowicza przewidziane są dwa treningi dziennie (jeden trening przed południem, drugi trening po południu). Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów z uprawnieniami. Intensywność zajęć, odpowiedni dobór do grup treningowych, dobór sprzętu i metodyki nauczania, gwarantują szybsze postępy w grze. Dzięki temu efektywność treningów jest większa, a postępy w grze bardziej widoczne. Aby wskrzesić ducha sportowej rywalizacji, uczestnicy będą brali udział w turniejach tenisa ziemnego wewnątrz własnej grupy oraz grupy tenisowej będącej w tym samym czasie w ośrodku.

TENIS OD POCZĄTKU

Dzieciom rozpoczynającym przygodę z tenisem, zarówno tym małym jak i dużym, przygotowaliśmy program nauczania tenisa zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi międzynarodowej organizacji tenisowej ITF. Poprzez wdrażanie programu Mini Tenisa – Play & Stay początkujący gracze bardzo szybko opanują podstawy tenisa w wystarczającym stopniu aby po obozie czerpać radość z gry na korcie. Dzięki dobraniu odpowiedniego sprzętu (rakiety juniorskie, miękkie piłki) oraz dostosowaniu długości kortu do umiejętności gry, nasi podopieczni nie nabiorą złych nawyków w początkowej fazie nauki, a co więcej ich postępy w grze będą kilkukrotnie szybsze niż w przypadku tradycyjnych metod nauczania. Dodatkowo w trakcie treningów na korcie obozowicze zaznajomią się z przepisami gry w tenisa. To wszystko w fantastycznej atmosferze, pod przyjaznym i wyrozumiałym okiem trenera.

ZAJĘCIA SPORTOWO – REKREACYJNE

Nie samym tenisem obozowicz żyje, dlatego też przygotowaliśmy szereg atrakcji, zajęć sportowo-rekreacyjnych które pozwolą dzieciom aktywnie spędzić dzień. Wychowawcy zorganizują rozgrywki zespołowe, takie jak: piłka nożna, siatkówka, podczas których będzie panować przyjazna, sportowa atmosfera. Amatorzy badmintona będą mogli sprawdzić swoje umiejętności rozgrywając mecze z rówieśnikami.

Aby dzieci mogły poznać region poza poznawaniem Ciechocinka zorganizowaliśmy jednodniowy wyjazd do Torunia. W Toruniu wybierzemy się do kina na wybrany przez dzieci film,  następnie rozegramy turniej na kręgielni a zmagania zakończymy jak co roku na uczcie w pizzerii.

Nie zabraknie też licznych spacerów i wyjść na Wodny Plac Zabaw, który jest mega atrakcją dla dzieci. Obrzucanie się wodnymi balonami i festiwal kolorów staje się już naszą tradycją :). Dodatkowo obozowicze będą uczestniczyć w zajęciach ukierunkowanych na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, konkursach sprawnościowych, grach i zabawach.

Po całym aktywnie spędzonym dniu, obozowicze będą brali udział w programie wieczornym: konkursy, gry i zabawy integracyjne oraz wieczorne biesiady przy ognisku. Wszyscy obozowicze otrzymają pamiątkowe dyplomy, medale, koszulki i plecaki a zwycięzcy turniejów i poszczególnych rywalizacji sportowych puchary i nagrody rzeczowe.

NADZÓR I OPIEKA

Najważniejszą kwestią jest dla nas bezpieczeństwo Państwa pociech. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będzie doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogiczna.  Obóz zgłoszony do kuratorium oświaty.

CENA

 2299 zł /os

Cena obejmuje transport autokarem na trasie Pruszcz Gdański- Ciechocinek oraz Ciechocinek- Pruszcz Gdański. Zakwaterowanie w głównym Hotelu Austeria (6 noclegów), wyżywienie 3 x dziennie (śniadanie, obiad i kolacja), opiekę kadry pedagogicznej. Szkolenie tenisowe 2 treningi dziennie, realizację bogatego programu sportowo – rekreacyjnego oraz rozrywkowego. Wycieczki fakultatywne, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW. Zapewniamy cały niezbędny sprzęt sportowy (rakiety tenisowe dostosowane do wieku i umiejętności uczestników) i rekreacyjny.

REZERWACJE I ZAPYTANIA

  • rezerwacje i zapytania proszę składać mailowo na adres email: wakacje@tennis4you.pl ,przy rezerwacji podając podstawowe informacje (imię, nazwisko, wiek uczestnika)
  • po otrzymaniu rezerwacji prześlemy Państwu emailowo kartę zgłoszeniową do uzupełnienia oraz regulamin obozu

PŁATNOŚCI

– zaliczka 700 zł w momencie zgłoszenia uczestnika
– pozostała kwota do dnia 20.06.2023

– dane do przelewu:

Nr rachunku MBANK: 91114020040000350234243101

eMotion Michał Kordowski
Kasztanowa 20
80-180 Borkowo
NIP: 845-170-51-49